MHZ2-25D-M9BALS
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC MHZ2-25D-M9BALS
Key Features
  • 125mm bore size ensures optimal performance for a wide range of industrial applications.
  • 2Double-acting mechanism provides reliable and efficient operation in both directions.
Product Details
MHZ2-25D-M9BALS
Number Of Auto Switches
1 pc.
Auto Switch
Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)
Bore Size
Bore Size 25 mm