MHZ2-10D-M9NWL
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC MHZ2-10D-M9NWL
Key Features
  • 110mm bore size ensures precise and reliable operation for various industrial applications.
  • 5Compact and standard basic type design makes it suitable for space-constrained environments.
Product Details
MHZ2-10D-M9NWL
Made To Order
Standard
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Bore Size
Bore Size 10 mm