CQ2WA32TF-100DCMZ
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CQ2WA32TF-100DCMZ
Key Features
  • 132mm bore size for powerful and efficient operation.
  • 2100mm standard stroke suitable for various applications.
  • 3G port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Rubber bumper and rod end male thread for enhanced durability.
  • 5Auto switch mounting groove on multiple sides for flexible sensor installation.
Product Details
CQ2WA32TF-100DCMZ
Made To Order
Standard
Number Of Auto Switches
2 pcs. Or None
Auto Switch
Without Auto Switch
Auto Switch Mounting Groove
Φ12-Φ25 2 Sides/Φ32-Φ100 4 Sides
Body Option
With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Port Thread Type
G
Bore Size
Bore Size 32 mm