CM2YB32-125Z
In Stock
Last updated: 2026/5/12
SMC CM2YB32-125Z
Key Features
  • 132mm bore size ensures powerful and precise linear motion for industrial applications.
  • 2Standard 125mm stroke length provides optimal movement range for automation tasks.
  • 3Double-side bossed (B-style) mounting offers versatile and secure installation options.
  • 4Rc port thread type ensures compatibility with standard pneumatic fittings.
  • 5Rod end male thread design allows for easy and flexible connection to machinery.
Product Details
CM2YB32-125Z
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 125 mm
Bore Size
Bore Size 32 mm