CM2B25-245Z
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CM2B25-245Z
Key Features
  • 125mm bore size for efficient pneumatic operation.
  • 2245mm stroke length for extended reach and flexibility.
  • 3Basic double-side bossed mounting (Style B) for easy installation.
  • 4Rubber cushion and rod end male thread for durability and compatibility.
  • 5Standard configuration without auto switch, suitable for custom setups.
Product Details
CM2B25-245Z
Made To Order
Standard
Bore Size
Bore Size 25 mm