CM2B25-10Z
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CM2B25-10Z
Key Features
  • 125mm bore size for powerful and precise pneumatic operations.
  • 210mm stroke length ensures controlled and accurate movement.
  • 3Double-side bossed mounting (Type B) for easy and secure installation.
  • 4Rubber cushioning reduces impact and noise during operation.
  • 5Rod end male thread design for versatile attachment options.
Product Details
CM2B25-10Z
Cylinder Stroke 2
Without Cylinder Stroke 2
Dual Stroke Mark
Without Two Stroke Mark
Bore Size
Bore Size 25 mm