CDQMB50TF-35
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CDQMB50TF-35
Key Features
  • 150mm bore size for robust performance in industrial applications.
  • 235mm standard stroke ensures precise linear motion control.
  • 3G port thread (TF) for secure and leak-free air connections.
  • 4Through-hole (B) mounting style for easy and flexible installation.
  • 5Optional auto-switch compatibility (D) for enhanced automation.
Product Details
CDQMB50TF-35
Auto Switch
Without Auto Switch
Cylinder Stroke
Standard Stroke 35 mm
Port Thread Type
G
Bore Size
Bore Size 50 mm