CDQMB32TN-25-M9NVSDPC
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32TN-25-M9NVSDPC
Key Features
  • 232mm bore size and 25mm standard stroke for versatile industrial applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Pre-wired connector and indicator light for quick setup and monitoring.
  • 5Wide voltage range (DC4.5~28V) compatibility for flexible integration into various systems.
Product Details
CDQMB32TN-25-M9NVSDPC
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 25 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm