CDQMA32TN-50-M9PWMDPC
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CDQMA32TN-50-M9PWMDPC
Key Features
  • 1Built-in auto switch with 2-color indicator for easy status monitoring.
  • 2Pre-wired M12-4 pin connector for quick and hassle-free installation.
  • 3Versatile voltage compatibility (DC 5V, 12V, 24V) for flexible integration.
  • 4Durable both ends tapped mounting style for secure and stable operation.
  • 5Includes 1m lead wire and solid-state auto switch for reliable performance.
Product Details
CDQMA32TN-50-M9PWMDPC
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 50 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm