CDQ2B80TF-100DMZ-A93L
In Stock
Last updated: 2026/5/11
SMC CDQ2B80TF-100DMZ-A93L
Key Features
  • 1Built-in magnet for reliable position detection in automation systems.
  • 280mm bore size and 100mm standard stroke for powerful and precise motion control.
  • 4Rod end male thread (M) for versatile mounting and integration.
Product Details
CDQ2B80TF-100DMZ-A93L
Number Of Auto Switches
2 pcs. Or None
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Port Thread Type
G
Bore Size
Bore Size 80 mm